Pr. Lie 15th, 2024

Lietuvoje nuo seno yra populiaru turėti savo darže šiltnamį. Juk šiltnamiai ne tik sutaupo pinigus, bet ir suteikia galimybę užauginti didelį ir gardų derlių. Tikima, jog šiltnamyje užaugintas derlius bus ne tik sveikesnis, bet ir gardesnis. Juk būtent savo auginamas daržoves galėsite auginti taip, kaip norite, nenaudojant jokių nenorimų priedų. Visgi šiltnamio priežiūra tikrai yra kur kas sudėtingesnė, nei daugelis mano. Šiltnamiai reikalauja ne tik daug laiko, bet ir energijos. Todėl nenuostabu, jog šiais laikais daugelis renkasi priedus šiltnamiams, kurie užtikrina, jog šiltnamiai būtų savarankiškesni ir atimtų mažiau laiko. Tad kokie priedai šiltnamiams pasirenkami dažniausiai?

Stoglangių atidarytuvai

Jei turite šiltnamį, tikrai žinote, kiek daug laiko atima stoglangių nuolatinis atidarymas ir šiltnamio vėdinimas. Šis procesas ne tik atima daug laiko, bet ir dėl jo kai kurie net negali ilgesniam laikui išvykti iš namų. Šiais laikais su tokiomis situacijomis tikrai nereikėtų susidurti. Tam, jog šią problemą būtų galima ištaisyti, verta rinktis stoglangių atidarytuvus, kurie automatiškai vėdina šiltnamį, kai reikia.

Vandens talpa

Vanduo nėra pigus, todėl natūralu, jog šiltnamiui daugelis naudoja vandens talpas, kurios renka lietaus vandenį. Šis priedas ne tik pasitarnaus, bet ir sutaupys pinigus. Tad jei jūs neturite vandens talpos, pats metas įsigyti.

Laistymo sistemos

Laistymo sistemos pasirenkamos labai dažnai dėl akivaizdžios priežasties. Laistyti augalus gali būti ne tik sunkus darbas, bet ir atimti nemažai laiko, jei šiltnamis yra didelis. Tad natūralu, jog daugelis ieško, kaip palengvinti šį darbą. Laistymo sistemos leis jums pamiršti apie bet kokius laistymo darbus.

Lentynėlės

Tam, kad palaikytumėte švarą šiltnamyje, verta pasirinkti lentynėles. Jos ne tik padės jums sudėti visus reikiamus daiktus vienoje vietoje, bet ir taps šiltnamio aksesuaru.

Papildomos durys

Papildomos durys pravers tiems, kurie turi didelį šiltnamį. Tokiu atveju turbūt jau pastebėjote, kiek laiko užima, kol iš vieno galo pereinama į kitą. Papildomos durys leis jums išeiti iš šiltnamio patogioje vietoje.