Pr. Lie 15th, 2024

Kadangi rinkoje yra labai didelis feromonų pasirinkimas, tai kai kam išsirinkti juos gali būti pakankamai sunku, nes natūralu, kad ne visi turi pakankamai daug patirties ir nežino, kuris variantas yra pats geriausias. Dažnai reikia išbandyti ne vieną variantą, kad būtų galima atrasti patį geriausią variantą. Todėl šiame straipsnyje parinkome kelis patarimus, kurie kur kas paprasčiau leistų pasirinkti feromonus ir taip gaunant patį geriausią variantą.

Pasirinkite, kam jie bus skirti

Tikriausiai vienas pačių paprasčiausių kriterijų, pagal kuriuos galima pasirinkti, kokie feromonai bus pasirenkami, tai yra juos naudos vyrai ar moterys. Pakankamai dažnai feromonai yra naudojami kaip kvepalai, todėl paprasta pasirinkti, jie bus moteriški ar vyriški. Taip pat feromonai gali būti naudojami ir kitu pavidalu, kaip pavyzdys gali būti lubrikantas, tad čia irgi reikia žiūrėti ar tai bus moteriškas ar vyriškas, nes jie yra skirtingi.

Rinkitės pagal kvapą

Kaip ir minėjome anksčiau, pats populiariausias feromono pavidalas yra kvepalai, todėl jeigu ir jūs renkatės tokį variantą, tai rinkitės pagal kvapą, kuris patinka jums. O pasirinkimas yra labai didelis ir skirtingas, todėl galime garantuoti, kad kiekvienas atras sau tinkantį kvapą. Kartais net būna tokių situacijų, kad sunku pasirinkti iš kelių patinkančių variantų. Kai kurie gali sakyti, kad jeigu jie perkami internetu, tai yra sunku pajusti, nes kvapo užuosti negalima, tačiau aprašyme kuo puikiausiai galima rasti, kokios kvapų natos ten dominuoja.

Rinkitės pagal kokybę

Feromonai turi turėti labai didelę kokybę, kad būtų galima gauti kaip įmanoma geresnį rezultatą. Tad rinkitės tokius, kurie verti dėmesio. Kuo puikiausiai kokybę gali nurodyti kaina. Kuo ji bus mažesnė, tuo labiau tikėtina, kad jie turės mažesnę kokybę, todėl tikrai neverta leisti savo lėšų jiems ir geriau iš karto pasirinkti tokius, kurie yra kiek brangesni, tačiau duos kur kas geresnius rezultatus.

Kiek laiko jie laikys

Tad vėlgi, jeigu feromonus rinksitės kvepalų pavidalu, tai tikriausiai vienas iš svarbių kriterijų, į kuriuos reikia atsižvelgti yra tai, kad kiek laiko jie laikys ir bus jaučiami. Nors vėl visa tai priklauso nuo kokybės, tačiau į šį požymį reikia atkreipti dėmesį. Paprastai geros kokybės feromonai yra jaučiami nuo dviejų iki šešių valandų, tai į tokius rodiklius turėtumėte ir orientuotis. Jeigu laikas yra mažesnis arba net didesnis, tai gali ne itin gerai atsiliepti dėl kokybės.