Pr. Lie 15th, 2024

Mes visi esame įpratę sapnuoti, todėl neretai net nepagalvojame apie tai, kodėl mes sapnuojame? Ką reiškia sapnai? Nors mokslininkai nuolat tiria sapnus, galima pastebėti, jog kol kas dar nepriimtas vienas atsakymas, kodėl mes sapnuojame. Visgi tenka pripažinti, jog šis procesas gali būti net ir naudingas, atsižvelgiant į tai, jog dalis sapnų gali išsipildyti. Tad kaip reaguoti į sapnus? Norint suprasti, ką sapnas nori pasakyti, labai svarbu suprasti, kad sapnininkas – būtinas. Sapnai nėra tokie aiškūs, kaip mes įsivaizduojame. Pavyzdžiui, kartais galime sapnuoti pinigus, tačiau tai nebūtinai reikš praturtėjimą artimiausiu metu. Dėl šios priežasties verta pasirinkti sapnininką, kuris padės suprasti sapnus.

Ar visi žmonės sapnuoja?

Kai kurie žmonės teigia, jog jie nesapnuoja. Turbūt esate ir jūs tą girdėję iš savo artimųjų. O gal jums patiems atrodo, kad nesapnuojate naktimis? Visgi tai nėra tiesa. Visi mes sapnuojame, tačiau kai kurie neatsimena savo sapnų. Visgi tai nereiškia, kad žmogus nesapnavo, tiesiog jis to sapno neprisimena.

Kodėl kai kurie sapnai išsipildo, o kiti – ne?

Sapnų pranašystės skamba mistiškai, tačiau tenka pripažinti, jog dauguma žmonių tiki tuo, kad sapnai išsipildo. Ne todėl, jog jie norėtų, kad sapnai galėtų pranašauti ateitį, o dėl to, nes yra susidūrę su išsipildžiusiais sapnais. Visgi nuo ko tai priklauso, ar sapnas išsipildys, ar ne? Iš kur žinoti, ar susapnuotas sapnas išsipildys? Visų pirma, tai priklauso nuo jūsų. Jei esate intuityvus, tuomet didelė tikimybė, jog jūsų sapnai išsipildys. Kai kurie teigia, jog tai priklauso ir nuo zodiako ženklo. Tenka pripažinti, kad manoma, jog kai kurie zodiako ženklai turi stipresnę intuiciją, todėl tikima, kad yra didesnė tikimybė, jog jie susidurs su pranašingu sapnu. Visgi sapnų išsipildymas priklauso ir nuo kitų dalykų. Mėnulio fazės taip pat gali turėti tam įtakos. Nepamirškite, kad mėnulio fazės galėti turėti įtakos ir pačiai sapno reikšmei. Tad kai vartysite sapnininką, atkreipkite į tai dėmesį, jog atsakymas būtų tikslus.