Pr. Lie 15th, 2024

Įdomybės apie amerikietišką picą

Pica yra populiarus patiekalas visame pasaulyje, tačiau amerikietiška pica turi savo unikalią istoriją ir savybes, kurios ją išskiria iš kitų. Šiame straipsnyje aptarsime įdomybes apie amerikietišką picą ir kodėl verta užsisakyti pica į namus Vilniuje iš „Fokus pica”.

Kodėl verta rinktis „Fokus pica”?

Švieži ir kokybiški ingredientai

„Fokus pica” skiria ypatingą dėmesį ingredientų kokybei. Jie naudoja tik šviežias ir aukštos kokybės daržoves, mažiau riebius sūrius ir liesą mėsą. Tai leidžia sukurti skanią, bet mažiau kaloringą picą, kuri puikiai tinka tiems, kas rūpinasi savo sveikata.

Platus skonių asortimentas

„Fokus pica” siūlo platų picų asortimentą, įskaitant tradicines ir modernias skonių kombinacijas. Kiekvienas picų mėgėjas gali rasti sau tinkamą variantą, nesvarbu, ar tai būtų klasikinė Margarita, ar kažkas unikalaus ir įdomaus.

Įdomybės apie amerikietišką picą

Picos kilmė Amerikoje

Amerikoje pica tapo populiari 20 amžiaus pradžioje, kai italų imigrantai atvyko į JAV ir atsinešė savo picos gaminimo tradicijas. Pirmoji pica Amerikoje buvo iškepta 1905 metais Niujorke, Lombardi’s picerijoje.

Niujorko stiliaus pica

Niujorko stiliaus pica yra viena iš labiausiai atpažįstamų picų rūšių Amerikoje. Šiai picai būdinga plona ir traški tešla, didelės picos skiltelės, kurias galima lengvai sulenkti perpus. Dažniausiai ji yra pagardinama pomidorų padažu ir mocarela sūriu.

Čikagos stiliaus pica

Čikagos stiliaus pica, dar žinoma kaip „deep dish” pica, yra stora, su aukštomis tešlos krašteliais, kurios suformuoja gilią „lėkštę” picos įdarui. Ji yra pagardinama storu sluoksniu sūrio, pomidorų padažo ir kitų ingredientų, tokių kaip dešra ar daržovės.

Kaip užsisakyti picą internetu

Užsakymas internetu

  1. Apsilankykite svetainėje: Eikite į „Fokus pica” interneto svetainę ir naršykite meniu.
  2. Pasirinkite mėgstamą picą: Išsirinkite picą iš plataus asortimento.
  3. Pridėkite picą į krepšelį: Paspauskite „Pridėti į krepšelį” šalia pasirinktos picos.
  4. Įveskite pristatymo informaciją: Įveskite savo pristatymo adresą ir kontaktinius duomenis.
  5. Pasirinkite mokėjimo būdą: Pasirinkite patogiausią mokėjimo būdą.
  6. Patvirtinkite užsakymą: Patvirtinkite savo užsakymą ir laukite patvirtinimo.

Patogumas ir greitis

Vienas iš pagrindinių privalumų užsakant picą internetu iš „Fokus pica” yra patogumas ir greitis. Interneto svetainė yra lengvai naudojama, o užsakymo procesas yra greitas ir paprastas. Jūsų pica bus ruošiama iš karto po užsakymo patvirtinimo, todėl galite būti tikri, kad ji bus pristatyta šilta ir šviežia.

Pristatymo privalumai

„Fokus pica” didžiuojasi greitu ir patikimu pristatymu. Jūsų pica bus pristatyta tiesiai į namus per trumpą laiką. Pristatymo komanda yra profesionali ir draugiška, užtikrinanti, kad jūsų užsakymas pasieks jus kuo greičiau.

Užsisakyti picą iš „Fokus pica” yra lengva ir patogu. Tai puikus būdas mėgautis skania vakariene be jokių rūpesčių. Kitą kartą, kai užsinorėsite picos, prisiminkite „Fokus pica” ir patirkite tikrą skonio malonumą!

Daugiau informacijos apie skanią picą rasite tinklalapyje: FOKUS PICA