An. Bal 16th, 2024

Kai ilgai gyvename vienuose namuose, tai nėra nuostabu, kad ilgainiui visas vyraujantis interjeras pabosta ir kartas nuo karto norisi, kad tam tikri daiktai būtų atnaujinti. Kad namuose kažkas atsinaujintų, nebūtina kardinaliai pakeisti visko, kartais pakanka vos mažų detalių ir taip namai atrodys visai kitaip. Tad šiame straipsnyje ir norime duoti kelias idėjas, kurios pagelbėtų atsinaujinant namus, o konkrečiau svetainę. Daugiau papasakosime apie baldų keitimą, į ką svarbu atkreipti dėmesį, kai jie yra pasirenkami.

Kokybiškos medžiagos ir pagaminimas

Kai jau svetainės baldai yra atnaujinami, tai tam tikros patirties šioje srityje turite, nes prieš tai turėtus baldus irgi reikėjo išsirinkti. Jeigu jie nebuvo pačios aukščiausios kokybės, tai tikriausiai teko šiek tiek nusivilti. Tad šiuo atveju, jeigu žadate netolimoje ateityje vėl atsinaujinti, būtinai kreipkite dėmesį į kokybę ir nesvarbu, kokius baldus atnaujinsite, tai yra spinteles, sofas, ar minkštus kampus. Kuo bus didesnė kokybė, tuo bus patogiau kiekvienam ir visi baldai ne taip greitai nusidėvės, kaip pirmesnis variantas.

Jeigu keičiate tik baldus, reikėtų išlaikyti vientisumą kambaryje

Kaip ir minėjome anksčiau, kambario atnaujinimas nereiškia vien tai, kad viską turite keisti nuo pat lubų iki grindų. Pakeičiant net kelis baldus, viskas gali atrodyti visai kitaip, neskaitant, jeigu sienų spalva išliks tokia pat. Tad jeigu keitimas yra minimalistinis, tai stenkitės vis tiek braižą išlaikyti panašų, nes jeigu nukrypsite visai į kitą pusę, tai viskas nebe atrodys taip vientisa ir gražu. Tad stenkitės išlaikyti jau vyraujantį stilių. Aišku, kartais atsinaujinant seni baldai nėra keičiami, o yra nuperkamas kažkoks naujas papildomas baldas, aišku, jeigu yra vietos. Vienas tokių pavyzdžių gali būti foteliai. Tad jų pasirinkimas gali atnaujinti visą vaizdą, bet vėlgi, svarbu, kad viskas derėtų tarpusavyje.

Svarbu, kad visi daiktai tilptų

Kai yra atliekamas atnaujinimas, labai svarbu yra tai, kad jeigu visiškai keičiami baldai, kad jų nebūtų prisipirkta per daug ir taip namai prikraunami. Labai patartina yra tai, kad jeigu jau vyksta atnaujinimas, labai svarbu yra tai, kad senus daiktus, kurie yra spintelėse ar lentynose būtų peržiūrimi ir kas nereikalinga išmetama, nes taip bus sukaupta kur kas mažiau daiktų, o tai tik reiškia, kad galėsite nusipirkti visai kitokius svetainės baldus, nes į juos reikės sutalpinti kur kas mažiau daiktų, todėl ir kardinaliai viską galima atnaujinti.